...

Projekt jest
umową pomiędzy
Inwestorem i
Architektem,
umową, która
służy do realizacji
aspiracji i
oczekiwań Klienta
wzbogaconych
kreatywnością i
talentem
Architekta. 
/ F A A B Architektura

 

 

 

następny >

zespół

   Zespół składa się z architektów zatrudnionych w biurze w pełnym wymiarze godzin oraz architektów zatrudnionych w ramach kontraktu. Architekci prowadzący projekty, posiadający ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe, są wspierani przez współpracowników rekrutowanych pod kątem wykazywanej kreatywności oraz rzetelności zawodowej, legitymujących się doświadczeniami wyniesionymi spoza granic Polski.
   Biuro współpracuje ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu projektowania  konstrukcji, instalacji sanitarnych wewnętrznych i sieciowych (wodno-kanalizacyjne, gazowe, instalacje co, wentylacja i klimatyzacja), elektrycznych wewnętrznych i sieciowych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych, instalacji specjalistycznych (m.in. gazy medyczne), projektantami dróg i zieleni, kosztorysantami. Przeważnie w realizację dokumentacji projektowej, w przypadku pełnienia przez FAAB funkcji Generalnego Projektanta, zaangażowanych jest, w zależności od zakresu projektu, od 15 do 25 projektantów.
   Zespół projektowy FAAB jest przygotowany do wykonywania projektów dwujęzycznych (polski/angielski) oraz pełnej obsługi Inwestorów posługujących się językiem angielskim.

» nasze publikacje; » autorzy projektów; 

następny >

nagrody 2017-2010

2017 III miejsce FAAB otrzymał trzecią nagrodę w międzynarodowym konkursie na szpital przyszłości w Martinie na Słowacji

2016 I miejsce realizacyjna w ogólnopolskim konkursie: Europejskie Centrum Rodziny w Sopocie

2014 Wyróżnienie budynek  PGE GiEK laureatem konkursu Re-Thinking the Future Awards 2014

2013 Wyróżnienie laureatem w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na zagospodarowanie strefy uzdrowiskowej Uniejowa.

2012 III miejsce w dwuetapowym konkursie na realizację budynku Urzędu Dozoru Technicznego w Białymstoku.

2011 I miejsce w konkursie realizacyjnym na zespół apartamentowo-biurowo-usługowy Keller Park w Warszawie.

2011 III nagroda w konkursie na zespół budynków biurowo-magazynowo-produkcyjnych we Wrocławiu.

2010 I nagroda wygrana w II etapowym konkursie na budynku koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna w Bełchatowie.

2010 II nagroda w konkursie na zagospodarowanie centrum Izabelina.

następny >